Jediná kniha o erekci, 7 let zkušeností v jedné knize

Ověřené tablety, co opravdu funguje na erekci, otevřeně a __________

Rozhovor o knize:

Jak metoda funguje? Stačí jedna tabletka na 3 dny …

Ušetřete peníze před drahým a nevýhodným nákupem prášků na erekci, které se nakonec ukáží stejně neučinnými. 10minut čtení a víte vše co potřebujete:

Kniha ke stažení: (dříve 249kč, nyní ZDARMA!)

spot_img

  Počet stažení: 1382x

  Muži, kterým projekt lepsierekce.cz pomohl a vy můžete být jedním z nich:
  přečíst všechna hodnocení zde:

  Objednávejte ještě dnes: Vyléčení muži už poskytli rozhovor (10x)

  1. DÍL (JAROSLAV 43 LET, TÁBOR)

  Jaroslavovi z Tábora je 43 let a pracuje jako údržbář. Erekce se mu začala zhoršovat kolem 35. roku života, začal také pociťovat nedostatek chutě a nálady. Během 7 let vyzkoušel řadu přípravků na erekci a za ně zaplatil přes 10 tisíc korun. Nic mu však výrazně nepomohlo a navíc po užití přípravků z lékáren měl návaly a bolesti hlavy. Erekce se mu zlepšila až díky Elixirmanovi, a to jeho slovy o 80% lepší tvrdost a výdrž až 3x denně. Cítí se nyní na 25 let.

  2. DÍL (JIRKA 47 LET, DVŮR KRÁLOVÉ N. LABEM)

  Jirka (47 let) ze Dvora Králového nad Labem pracuje jako řidič. Ve videu hovoří o sedavém zaměstnání, nedostatku pohybu a zhoršené erekci. Jako první vyzkoušel známé přípravky z lékáren a byl zklamán. Posléze ho napadlo jít přírodní cestou. Jak říká: „člověka to trápí a pořád hledá.“ Až pak našel náhodou Elixirmana, kde nás i těšilo to, když Vám zákazník řekne, že „máte malou reklamu a chtělo by ji zvětšit, protože to je prostě bomba“. Vypadá to, že Jirka má své problémy nyní díky Elixirmanovi vyřešené.

  3. DÍL (RADOMÍR 57 LET, JINDŘICHŮV HRADEC)

  Radomír 57 let z Jindřichova Hradce se živí jako řidič kamionu a přes víkend provozuje taxislužbu. Nejvíce mu vadí jak se vychvalují přípravky do nebes a přičemž dle jeho zkušenosti je to opačně. Vyzkoušel jich celou řadu a byl nespokojen. Už ničemu nevěřil. Problémy mu začali po 50. roce života, přičítá to špatné životosprávě a pracovnímu nasazení řidiče. Jedna pilulka Elixirman mu působí dokonce až 6 dní. Radomír má o 28 let mladší partnerku!

  4. DÍL (PETR 53 LET, LOUNY)

  Petr (53 let) z Loun (západní Čechy) pracuje jako strojvedoucí. Na jeho problémech s erekcí se zejména podepisuje vysoký krevní tlak, nepravidelné směny a práce v noci. O Elixirmanovi mu řekl jeho kolega z práce. Vzal si ho s sebou na dovolenou a díky tomu zažil s partnerkou nové líbánky. Zkoušel dříve i Kotvičník, ale dle jeho slov má omezenou účinnost a proto docházelo pak k trapnostem, kdy styk nedokončil. Na firmě Elixirman se mu líbí to, že co řekne, to platí. Navíc jedna pilulka Elixirman mu působí celých 7 dní, takže balení o osmi tablet v hodnotě 1160 kč mu vydrží na 2 měsíce! Zde vidíme úžasný poměr v parametru ceny vs výkon.

  5. DÍL (RUDOLF 58 LET, NÁMĚSŤ NAD OSLAVOU)

  Rudolf 57 let pracuje jako mechanik. Jeho problémy začaly v roce 2017, byly především psychického charakteru a velký podíl měl i vysoký krevní tlak. Měl nádor na krku, jež je složité odstranit kvůli blízkosti hlavní tepny, jež zásobuje mozek krví. Po operaci však problémy s erekcí neodezněly. Hledal přípravky na internetu a po bližším zkoumání zjistil, že různé zázračné kliniky v zahraničí ve skutečnosti neexistují, stejně jako určití doktoři, co mají být garantem kvality oněch přípravků, jež jsou propagovány na fiktivních stránkách. Na týden mu stačí 2 pilulky Elixirman.

  6. DÍL (MICHAL 33 LET, BRNO)

  Michal z Brna 33 let je jeden z nejmladších mužů, který nám poskytl rozhovor. Pracuje ve veřejném sektoru, v práci má nepravidelné směny a časté výkyvy jeho spánkového režimu se podepsaly na zhoršené erekci. Ve svých 33 letech už téměř neměl žádnou erekci. Jeho sebevědomí bylo na bodě nula. Začal více cvičit, jógu a také objevil Elixirmana, kterého bere pravidelně. Jeho milostný život se tím velmi zlepšil.

  7. DÍL (JOSEF 70LET, LIBEREC)

  Josefovi je 70 let a bydlí v Liberci. Doktorka mu předepsala prášky, které bral každý den, ale výsledek byl stále velmi slabý. V jeho letech s tím člověk už prý počítá, ale zvykat si nechce. Jak říká: „stačila jedna pilulka Elixirman a byl velmi překvapený“.

  10. DÍL (PETR 33 LET, PRAHA – NÁDRAŽÍ HOLEŠOVICE)

  Petr 33 let dojel na rozhovor z Kladna do Prahy. Živí se jako řidič kamionu. Vyslechl si doporučení a zkušenosti kamaráda, který již nechal v lékárnách nemalou částku. Petr se rozešel s přítelkyní a byl několik let bez milování, celkově se mu tím zhoršila erekce a sebedůvěra. Poté co Petr vyzkoušel Elixirmana měl během cesty domů v kamionu 6x erekci za volantem.

   

  8. DÍL (JIRKA 67 LET, ŽÍREČ, OKR. HRADEC KRÁLOVÉ, ROZTROUŠENÁ SKLÉRÓZA)

  Jirka 67 let má roztroušenou sklerózu a také vyoperovanou prostatu. Jel jsem za ním do léčebného ústavu kousek od Hradce Králové. Doktoři jeho ženě řekli šokující verdikt: „že bude lepší, když s ním nebude mít styk“. A tak několik let strádal. Jeho nemoc ovlivňuje celkovou funkci nervové soustavy. Pomohl i jemu Elixirman?

  9. DÍL (TOMÁŠ 55 LET, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY)

  Tomáš 55 let z Kostelce nad Černými lesy (hudebník)zpozoroval markantní změnu v erekci po 50. roku života. Až o 70% mu spadla tvrdost a výdrž. Vyzkoušel volně prodejné přípravky v lékárnách. Nezpozoroval žádné výrazné rozdíly. Je přesvědčen, že zákazníci defacto platí jen za tu reklamu, protože vyhodíte spousty peněz a výsledek čistá nula. Za 5 let utratil přes dvacet tisíc korun za přípravky od farmaceutického průmyslu. Nyní rok pravidelně užívá Elixirmana, změna v jeho partnerském vztahu je obrovská!

  Recenze našich zákazníků

  Petr, Brno - 30.09.2021

  Neměl jsem pochybnosti o účinnosti přípravku, který jsem znal ze stránek časopisu Playboy. Proto jsem se rozhodl pořídit několik balení jako dárek pro kamarády. A samozřejmě se rozhodl udělat radost sobě a překvapit i partnerku. A ....... povedlo se. Zatím z toho byly 2 velmi pěkné víkendy. Jsem si jistý, že se obdarovaných kámošů brzy stanou noví odběratelé.

  Karel, Nový Jičín - 06.09.2021

  Vůbec jsem to nečekal a vůbec jsem tomu nevěřil. Vyzkoušel jsem toho z internetu už vážně hodně, ale všechno stálo za prd. U tohoto produktu mě trochu více přesvědčovalo video s majitelem firmy který je na svůj produkt pyšný a nemá problém ukázat svůj obličej. Elixírman vážně funguje. Pocítil jsem v sobě trochu pocit hořkosti a vnímal jsem daleko citlivěji doteky a hlazení. Vážně hodně příjemné 🙂 Erekce tvrdá jako kámen a podstatně delší výkon 🙂 Opravdu doporučuji. A ještě jen dodám že působý až za dvě hodiny ale pak vážně dlouho vydrží působyt 🙂 Slibujou až tři dny. U mě teda jen dva dny. Ale i tak je to super 🙂

  Jan, Prostějov - 27.04.2022

  Kdo ještě váhá , nebo zvažuje nákup Elixirmanu je sám proti sobě a partnerce, která čeká na výkon jeho tvrdé zbíječky , můžete se smát mému výroku a přirovníní , ale je to tak, kdo poznal ví o čem píšu a proč

  Časopis Playboy nás označuje jako č.1 na EREKCI v ČR. Vyšel v něm se mnou rozsáhlý rozhovor.

  Zjistěte jaký je nejlepší přípravek na erekci.
  Věděli jste, že o mě napsal časopis Playboy?

  Hledáte si informace o přípravcích na erekci, velmi často si kladete otázku, zda to bude fungovat. Některé přípravky mají dokonce reklamu v televizi. Nabízím pár osvědčených zkušeností a poznatků.

  Pokud si nejste jistý, zavolejte mi tel: +420 731 25 26 26
  a poskytnu Vám bezplatnou konzultaci.

  Přípravek, který doporučuji:

  Na zkoušku

  360 Kč

  2 ks tablet
  balení na zkoušku
  (+poštovné)

  Účinek až měsíc

  1160 Kč

  8 ks tablet
  výdrž téměř měsíc
  (+poštovné)

  Čínská medicína

  • zlepšení už po 1. tabletě
  • stačí před stykem nemusíte brát dlouhodobě
  • úspora peněz
  • 1 tableta působí až 3 dny

  Obdrželi jsme přes 160 hodnocení.
  (Našim dlouhodobým zákazníkem je také časopis Playboy)

  Více o projektu lepšíerekce.cz

  Můj facebook: Elixirman
  Jsme i na instagramu:
  Youtube kanál: Elixirman cz
  Telefon: 731 25 26 26 (8-23h)

  PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com