Jen garantovaná hodnocení mají váhu, kupujete jen funkční přípravky

CHCI SI OVĚŘIT TOTO HODNOCENÍ:

Petr, Brno - 30.09.2021

Neměl jsem pochybnosti o účinnosti přípravku, který jsem znal ze stránek časopisu Playboy. Proto jsem se rozhodl pořídit několik balení jako dárek pro kamarády. A samozřejmě se rozhodl udělat radost sobě a překvapit i partnerku. A ....... povedlo se. Zatím z toho byly 2 velmi pěkné víkendy. Jsem si jistý, že se obdarovaných kámošů brzy stanou noví odběratelé.

Proč jako jediní ukazujeme reálné a ověřitelné příběhy našich zákazníků?

Proč jako jediní ukazujeme reálné a ověřitelné příběhy našich zákazníků? Odpověď je prostá, nabízíme víc než jen pilulky, řešíme situaci a navracíme seběvědomí úspěšným mužům.

Hodnocení je u lidí nezřídka jedním z hlavních parametrů ovlivňující nákupní chování a to jak vnímají produkt. Věřte, že farmaceutické firmy to moc dobře vědí. V praxi tak dochází bez problémů a většího povšimnutí, že si tam ty hodnocení napíšou firmy samy. Koupíte pak šmejd, který se tvářil jako super produkt. Čert vem peníze, to sebevědomí, že Vám zase nic nepomohlo je horší.

Poslechněte si jak funguje garance:

GARANCE Elixirman:

Elixirmanovi pevně věříme a proto jako jediná firma nabízíme garantované hodnocení, kde si můžete vybrat jedno ze 192 hodnocení a můžeme před Vámi přímo danému člověku zavolat a vy máte možnost se ho na cokoliv zeptat (instrukce ve videu). Tento způsob ověření je náročný na synchronizaci, aby se zajistilo, že vše bude probíhat živě a nebude možné ze strany ověřeného kontaktu možné se připravit na Vaše ověřovací otázky. V rámci tohoto se jeví nejvhodnější skype HOVOR, kde můžete sledovat vše v živém přenesu prostřednictvím video-hovoru.

Ověření hodnocení bereme jako krajní možnost, ale když to zachrání dalšího člověka před nefunkčními přípravkami a anonymními weby s vymyšlenými hodnoceními, rádi to uděláme. Dopředu však chceme poprosit, abyste tuto možnost z hlediska její časové náročnosti na synchronizaci s Vámi přes video-hovor volili jako poslední možnost a nabídli Vám nejprve možnost podívat se na 10 rozhovorů, kde majitel firmy elixirman navštívil 10 zákazníků, a dále přečíst knihu ZLÁ EREKCE.

Podmínky pro uskutečnění takové hovoru jsou následující:

 1. Je potřeba mít připravené 3 hodnocení (jedno hlavní a dvě náhradní) – kdybychom se danému číslu v době video-hovoru nedovolali
 2. Hodnocení na která chcete volat sdělíte až během hovoru (nemůžeme se na nic předem připravit a vy máte jistotu)
 3. Vybranému člověku můžete položit maximálně 3 otázky (ti lidé často netuší, že jim někdo bude volat a také dopředu se jich musím zeptat a požádat je pomoc pro Vaše rozhodování)
 4. Otázky se musí logicky týkat ověření, povahou zejména o geografické povaze místa
 5. Před hovorem je potřeba vložit na náš účet 360 kč + poštovné (instrukce zašleme). V případě, že dotyčný člověk jehož hodnocení si ověřujete odpoví na Vaše otázky správně, není už co dál řešit. Pošleme Vám 2ks na zkoušku, případně si můžete objednat větší balení. Naopak pokud s odpověďmi nebudete spokojeni (nepředpokládáme to) vrátíme Vám částku zpět a nemusíte u nás objednávat.

Tento způsob ověřování je pro náročné lidi, kteří už přečetli knihu a viděli alespoň polovinu z deseti videí, které jsem jako jediná firma natočili se skutečnými zákazníky. Speciální ověřování je práce navíc, která zabere zhruba hodinu času, abychom to nedělali zbytečně a mělo to smysl, tak v případě, že si sami potvrdíte a na vlastní oči uvidíte, ze hodnocení je pravdivé, tak budete vyzvání k tomu abyste zakoupili alespoň 2 ks tablet na zkoušku. Toto celé je velmi náročná akce a nechceme náš čas, Váš čas, i čas našich zákazníků zahodit jen tak neúčelně. Do takových akcí chceme pouštět jen se zákazníky, kteří jakmile uslyší daného zákazníka a mohou mu položit otázky, a uvidí, že se jedná o skutečného člověk,a co vyzkoušel náš produkt, tak jej daný člověk také vyzkouší a celá akce bude mít smysl, jak pro nás, tak pro něho.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O OVĚŘENÍ HODNOCENÍ VYPLŇTE TENTO FORMULÁŘ NÍŽE:

 

  7. DÍL (JOSEF 70LET, LIBEREC)

  Josefovi je 70 let a bydlí v Liberci. Doktorka mu předepsala prášky, které bral každý den, ale výsledek byl stále velmi slabý. V jeho letech s tím člověk už prý počítá, ale zvykat si nechce. Jak říká: „stačila jedna pilulka Elixirman a byl velmi překvapený“.

  10. DÍL (PETR 33 LET, PRAHA – NÁDRAŽÍ HOLEŠOVICE)

  Petr 33 let dojel na rozhovor z Kladna do Prahy. Živí se jako řidič kamionu. Vyslechl si doporučení a zkušenosti kamaráda, který již nechal v lékárnách nemalou částku. Petr se rozešel s přítelkyní a byl několik let bez milování, celkově se mu tím zhoršila erekce a sebedůvěra. Poté co Petr vyzkoušel Elixirmana měl během cesty domů v kamionu 6x erekci za volantem.

   

  8. DÍL (JIRKA 67 LET, ŽÍREČ, OKR. HRADEC KRÁLOVÉ, ROZTROUŠENÁ SKLÉRÓZA)

  Jirka 67 let má roztroušenou sklerózu a také vyoperovanou prostatu. Jel jsem za ním do léčebného ústavu kousek od Hradce Králové. Doktoři jeho ženě řekli šokující verdikt: „že bude lepší, když s ním nebude mít styk“. A tak několik let strádal. Jeho nemoc ovlivňuje celkovou funkci nervové soustavy. Pomohl i jemu Elixirman?

  9. DÍL (TOMÁŠ 55 LET, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY)

  Tomáš 55 let z Kostelce nad Černými lesy (hudebník)zpozoroval markantní změnu v erekci po 50. roku života. Až o 70% mu spadla tvrdost a výdrž. Vyzkoušel volně prodejné přípravky v lékárnách. Nezpozoroval žádné výrazné rozdíly. Je přesvědčen, že zákazníci defacto platí jen za tu reklamu, protože vyhodíte spousty peněz a výsledek čistá nula. Za 5 let utratil přes dvacet tisíc korun za přípravky od farmaceutického průmyslu. Nyní rok pravidelně užívá Elixirmana, změna v jeho partnerském vztahu je obrovská!

  PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com