Obrázek 731 25 26 26

Alfa Samcem po čtyřicítce

„Miliony lidí na celém světě čte motivační knihy o bohatství, bez erekce je ale každému chlapovi materiální úspěch k ničemu.“
„Tisíce rodin v Česku řeší tuto situaci, o které se veřejně moc nemluví. Právě se chystáte číst knihu, která odkrývá pravdu o EREKCI a farmaceutickém průmyslu.“
Po přečtení zjistíte na co si dát při nákupu, pochopíte, proč Vám některé prášky nezabraly.
Od úspěšného autora Claudio Depeyrac

Muži, co ztratili sexuální výkonnost v polovině života. Jako by se moderní společnost bála této předpovědi.

Po přečtení zjistíte, na co si dát při nákupu, pochopíte, proč Vám některé prášky nezabraly. Muži, kterým nefungují přípravky známých značek na erekci jsou ve většině. Toto je jedno ze šokujících sdělení, podložené několika přímými i nepřímými důkazy, které přináší tato kniha. Farmaceutický průmysl se bojí toho, aby tato informace byla veřejná. Stáhněte si tuto knihu dříve než jí zakážou.  Věřím, že kniha pomůže spoustě mužům v ČR, proto jsem se jí rozhodl poskytnout ZDARMA. Vytvořil jsem také sbírku, která má za cíl bojovat proti nefunkčním přípravkům a pomáhat mužům v osvětě v oblasti erekce. Po přečtení můžete přispět libovolnou částkou a podílet se na této věci společně se mnou.

O autorovi:

Autor
Rodným jménem Michal Mrhač, většina lidí jej však zná pod pseudonymem Claudio Depeyrac. V roce 2013 uspěl v Česku s knihou Ukradený potenciál, kterou zakoupilo přes 3 500 lidí. V knize se mu podařilo detailně popsat systém skrze který je ovlivňováno myšlení člověka ve společnosti, založené převážně na autoritativně podvědomých procesech a manipulacích, jež hýbou masou lidí, s jejichž názory se dá v „demokracii“ nejlépe manipulovat. Většinový, nikoliv vždy ten správný názor, totiž v demokracii vyhrává.

Před rokem 2013 působil v investičním klubu InvestClub v Praze na Starém městě, kde jeho služeb využívala řada předních českých podnikatelů, poté při fotbalovém zápase utrpěl zranění nohou a došlo k zásadnímu zlomu, úraz si vyžádal rok léčby a nemožnost chodit, později omezený pohyb o berlích. Toto období využil k napsání úspěšné knihy, která byla několikrát vyprodaná a zapsal se tak mezi jedny z mála autorů v ČR, kterým se toto podařilo bez podpory vydavatelů a silného PR, jež by mu vyšlapalo cestičku (knihu si vydal totiž sám). V roce 2014 pak opouští investiční klub, který pomáhal spoluzakládat. O rok později, v roce 2015, se stává výkonným ředitelem a majitelem firmy Elixirman. Jeho otevřený přístup hnul žlučí farmaceutickým firmám v ČR. Elixirman od začátku zavedl výsadu, že všichni zákazníci mohou Michalovi přímo zavolat. Toto zbořilo bariéru anonymního přístupu, za kterou se mnoho farmaceutických firem schovávalo a tohoto markantního rozdílu v přístupu si okamžitě všimli muži v Česku. Elixirman nejenže přinesl přírodní produkt jehož jediná pilulka působí až 3 dny (vynikající poměr ceny), ale také naučil muže chránit se před klamavou reklamou a před placenými doktory. Nyní vydal knihu a po delším uvážení ji poskytl zdarma českým mužům, kteří mohou zaslat dobrovolný příspěvek do sbírky, která má za cíl bojovat proti nefunkčním přípravkům a pomáhat dalším mužům v jejich mužství.

Sbírka Lepší erekce z.s.

SÍLA EREKCE je v informacích

Lepší erekce chrání muže a bojuje proti nefunkčním přípravkům.
Bojujte s námi za to, aby muž byl stále mužem.

Co jsme dokázali za rok 2019?
V roce 2020 jsme zmapovali triky obchodníků a napsali o tom knihu, kterou jsme zveřejnili zdarma.
Rádi bychom pokračovali abychom pomohli dalším najít správnou cestu bez triků.

Číslo účtu:

123–1099690287/0100

Vyzkoušel jsem Elixirmana v praxi:

Falešné weby. Jak nenakupovat prášky na erekci

Řekli o knize:

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *