Anonymita pomáhá lžím a nikdy nevíte proč Vám ten člověk něco radí.
Podporuji Elixirman, pravdivé garance, u ostatních obchodníků kupujete bez záruky.

Konec trablům s erekcí? Kniha, která odhaluje pravdu o farmaceutickém průmyslu.

Napsat o něčem, že to je skvělé, že do doporučuje mnoho lidí a podložit to anonymními hodnoceními, které nejdou zkontrolovat, je ten nejjednodušší prodejní trik, který stále na spoustu lidí zabírá.

S příchodem Elixirmana si čeští muži začali uvědomovat, jak důležité jsou autentické rozhovory a recenze, dostává se nám proto od lidí určité vděčnosti. Důležité je být ostražitý a nepodléhat klamavým reklamám, kde se mohou objevit i placení doktoři.

Vymyšlených recenzích, zejména těch psaných je na internetu nespočet. Jsou psané tak, aby ovlivnily nákupní chování potencionálních zákazníků ve prospěch určitého výrobku, často u těchto recenzích nejde zjistit kdo je skutečně napsal. Píší si je sami obchodníci (proto na většině stránek naleznete maximálně 10 hodnocení), nebo je píší najatí AGENTI, kteří zakládají fiktivní stránky s hodnoceními, na kterých se zase nedočtete kdo tyto stránky vlastní a kdo by měl být onou autoritou, která má mít minimálně morální odpovědnost za informace a rady, jež předává dalším mužům. Samozřejmě, že anonymní weby mají takovou odpovědnost nulovou.

Takto ostatní stránky na EREKCI většinou fungují. Projekt lepsierekce.cz je jediný portál, který není placen farmaceutickým průmyslem a provozuje jej skutečný člověk = morální odpovědnost. U ostatních webů nakupujete bez záruky a bez garance.

Úryvek z knihy: „Dříve, když byl člověk spokojený, tak nezištně doporučil produkt či službu dál. Byla to nejlepší forma, jak se dozvědět o dobré věci a mít pocit, že jste si koupili „podpultové zboží“. Kapitalismus však systém doporučení transformoval na čím dál více využívaný systém nazývající se affiliate marketing, nejedná se už o nezištné rady, ale o síť, kam se registrujete a jsou vám vypláceny peníze za doporučování všemožných výrobků firem, jež se do systému přihlásily a nabídly provizi, když někdo bude jejich produkt na svých stránkách doporučovat… Ačkoliv daný produkt nikdy nevyzkoušely a ani jej nevyužívají. Farmaceutické firmy tento systém používají skrze agenty, druhým levelem jsou prodejné celebrity, jež jsou příjemným bonusem, který odvede pozornost a schová všechny triky pod hezkou mašličku.“

Žasnul jsem tedy do čeho všeho lidé dnes dávají peníze a vkládají svou důvěru.

Do anonymních stránek kde se na fotce usmívají čtyřicetiletí chlapi a jejich fotky jsou nakoupeny na zahraničních fotobankách za cenu cca 5 USD (cca 120 kč). Až takové přípravky někdo koupí, to se pak mužům vymstí několika násobně, protože zjistí, že výsledek je čistá nula a že s garancí vrácení peněz, kterou často výrobci slibují to není až tak růžové (psal jsem zde).

Informoval jsem proto české muže o vymyšlených recenzích a také vytvořil vzdělávací videa a kdokoliv ze zákazníků, na rozdíl od farmaceutických firem, mi mohl přímo zavolat.

Za posledních pět let jsem poznal stovky příběhů z nejrůznějších koutů Česka, jako první člověk natočil i 10 rozhovorů s muži na kameru, kde jsem po České republice urazil okolo 2000 km. Tyto jedinečné rozhovory můžete zpatřit na stránce lepsierekce.cz

Kniha o erekci.

Tato kniha by měla být příručkou každého muže. Miliony lidí na celém světě čte motivační knihy o tom, jak zbohatnout, bez erekce je ale každému materiální úspěch k ničemu. Problémy s erekcí potkají časem každého chlapa, dalo by se proto říct, že právě čtete novodobý bestseller, jež jsem se po delších úvahách rozhodl poskytnout zdarma.

Knihu lze stáhnout přímo zde:

Lepsi erekce.cz
Autorem je úspěšný český spisovatel (Michal Mrhač, alias Claudio Depeyrac) autor knihy Ukradený potenciál a ZLÁ EREKCE). Jako jediní v ČR máme potvrzené zkušenosti mužů s přípravkami na erekci v 10 dílných rozhovorech. Michal zachránil již tisíce mužů v ČR. Mezi jeho zákazníky patří i prestižní časopis Playboy (celý rozhovor). Michalovi můžete zavolat přímo na 731 25 26 26

Tato kniha odkrývá pravdu o přípravcích na erekci. Po delším uvážení jsem knihu poskytl českým mužů zdarma

Přečteno: 1382x

Další články / videa

Anonymita pomáhá lžím a nikdy nevíte proč Vám ten člověk něco radí. Plánujete nákup přípravku na erekci a nejste si jisti serióznosti prodejce? Kontaktujte nás.

Kniha

spot_img

Přečteno: 1382x

O erekci promluvili

O mně

Autorem je úspěšný český spisovatel (Michal Mrhač, alias Claudio Depeyrac) autor knihy Ukradený potenciál a ZLÁ EREKCE). Jako jediní v ČR máme potvrzené zkušenosti mužů s přípravkami na erekci v 10 dílných rozhovorech. Michal zachránil již tisíce mužů v ČR. Mezi jeho zákazníky patří i prestižní časopis Playboy (celý rozhovor). Michalovi můžete zavolat přímo na 731 25 26 26