Objednávka byla úspěšně vytvořena!

Na email jsme Vám právě odeslali údaje k platbě.
Níže zvolte svojí banku.

Číslo účtu: 5559923335/5500
Variabilní symbol: 210302682
Celkem: 500 Kč

Zvolte svojí banku a přejděte k platbě:

Kotvičník Turbo
Vítězné rozhodnutí pro Váš milostný život!

Muži v ČR promluvili. “Bojujeme proti trikům farmaceutického průmyslu.”

7. DÍL (JOSEF 70LET, LIBEREC)

Josefovi je 70 let a bydlí v Liberci. Doktorka mu předepsala prášky, které bral každý den, ale výsledek byl stále velmi slabý. V jeho letech s tím člověk už prý počítá, ale zvykat si nechce. Jak říká: „stačila jedna pilulka Elixirman a byl velmi překvapený“.

10. DÍL (PETR 33 LET, PRAHA – NÁDRAŽÍ HOLEŠOVICE)

Petr 33 let dojel na rozhovor z Kladna do Prahy. Živí se jako řidič kamionu. Vyslechl si doporučení a zkušenosti kamaráda, který již nechal v lékárnách nemalou částku. Petr se rozešel s přítelkyní a byl několik let bez milování, celkově se mu tím zhoršila erekce a sebedůvěra. Poté co Petr vyzkoušel Elixirmana měl během cesty domů v kamionu 6x erekci za volantem.

 

8. DÍL (JIRKA 67 LET, ŽÍREČ, OKR. HRADEC KRÁLOVÉ, ROZTROUŠENÁ SKLÉRÓZA)

Jirka 67 let má roztroušenou sklerózu a také vyoperovanou prostatu. Jel jsem za ním do léčebného ústavu kousek od Hradce Králové. Doktoři jeho ženě řekli šokující verdikt: „že bude lepší, když s ním nebude mít styk“. A tak několik let strádal. Jeho nemoc ovlivňuje celkovou funkci nervové soustavy. Pomohl i jemu Elixirman?

9. DÍL (TOMÁŠ 55 LET, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY)

Tomáš 55 let z Kostelce nad Černými lesy (hudebník)zpozoroval markantní změnu v erekci po 50. roku života. Až o 70% mu spadla tvrdost a výdrž. Vyzkoušel volně prodejné přípravky v lékárnách. Nezpozoroval žádné výrazné rozdíly. Je přesvědčen, že zákazníci defacto platí jen za tu reklamu, protože vyhodíte spousty peněz a výsledek čistá nula. Za 5 let utratil přes dvacet tisíc korun za přípravky od farmaceutického průmyslu. Nyní rok pravidelně užívá Elixirmana, změna v jeho partnerském vztahu je obrovská!

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com