Anonymita pomáhá lžím a nikdy nevíte proč Vám ten člověk něco radí.
Podporuji Elixirman, pravdivé garance, u ostatních obchodníků kupujete bez záruky.

Josef, 43 let: „Konečně je ze mě zase chlap! (Elixirman)

Už jsem ničemu nevěřil. Vyzkoušel jsem snad všechny přípravky, ale na erekci nic nepomáhalo.

Snažil jsem se cvičit, chodil do přírody, vařil různé čaje. Utratil nespočet peněz v lékárnách, ale bylo to čím dál horší.

Moje žena mě navíc začala podezřívat, že jsem si našel milenku. Myslela si, že mě už nepřitahuje, ale já ji nedokázal říct, že mám problémy. U chlapa to je prostě jiný než u žen, kterým stačí jen roztáhnout nohy.

V těch momentech mi bylo fakt trapně, předehry, aby se mi alespoň trochu postavil trvaly věčnost. Až jsem se dostal do fáze, že jsem si vsugeroval, že už to prostě nejde. Přemýšlel jsem jestli nejít k doktorovi, ale mám obvodní doktorku a styděl jsem se tam s tím jít.

Přes rok jsme se ženou nespali. Předtím jsem měl vždycky dobrou náladu, rád se hezky oblékal, ženy po mě v práci pokukovali, a najedou prostě stopka. Byl jsem podrážděný, lehce mě něco vytočilo, ale hlavně jsem už odmítal něco dalšího kupovat, nechtěl jsem riskovat, že se zase ztrapním, toho jsem si užil už moc.

Trvalo to rok a půl. Moje žena mi říkala, že jestli milenku nemám, tak ať si jí klidně najdu, že bude lepší než ona. Už se to začínalo hroutit, i moje žena se nedokázala s tím smířit, vzal jsem milostný život i jí, brala to jako její prohru. Takže po roce a půl jsem tak měl už skoro před rozvodem. Došlo mi, že pokud nic neudělám, tak o ženu a děti definitivně přijdu.

Nejsem ten typ, co by řešil svůj osobní život s kamarády, ale všechno kolem selhalo.

Zavolal jsem jednomu, protože jsem neměl na výběr. Bylo mi trapně, ale už to takové je. Jirka je můj kámoš ze školy, uměl to se ženami odjakživa, ačkoliv taky už na něm byl věk znát, vypadaly mu vlasy, přibral, ale to kolem mě téměř všichni. Zašli jsme do hospody jako za starých časů a náhodou potkali další kupu známých, co tam byli zapíjet oslavu. V televizi hrál fotbal a o poločase se tam objevila reklama s doktorem na jeden přípravek na erekci a tu jeden člověk z naší party prohlásil: „Koukni, jak se mu zase práší od huby“. Pak dodal: „Já to zkoušel a nic“. Najednou Jirka prohlásil: „A co jsi čekal, já vyzkoušel taky skoro všechno a ani ťuk.“ Já se zatím zdráhal cokoliv říct, bavilo mě poslouchat, jak se všichni shodují v tom, co už já věděl a že mají všichni podobné zkušenosti i s jinými přípravky. To mi vlilo sílu do žil a řekl jsem nahlas a rázně, že to jsou vyhozené peníze, že jsem taky vyzkoušel kde co (samozřejmě ze zvědavosti)  a byly to jen blbosti (nepřiznal jsem, že mi už nestojí přes rok). Pak ale zpříma něco tam vzadu u stolu řekl David, jednu takovou větu, na kterou nikdy nezapomenu:

„A ty si myslíš, že majitelé lékáren berou to, co tam prodávají?

Říkám, že nevím. On odpověděl, že jeho kamarád vlastní několik lékáren a přes něj se dozvěděl o přípravku se jménem Elixirman, který se v lékárnách vůbec neprodává, ale daný lékárník to kupuje pro sebe a rozdává svým známým.

Tak jsme všichni vytáhli mobily a šli to hledat. Kluci si dělali už ze všeho prdel, jedna pilulka s erekcí tři dny, haha ale David říkal, ať se podíváme na ty rozhovory, jsou tam skuteční lidé, co o tom mluví. Myslel to vážně, on sám to od toho kámoše dostal a od té doby má doma se ženou pokaždé líbánky. Takže jsem zbystřil, viděl jsem, že to stojí jen 360 Kč za balení na zkoušku a chtěl si to objednat, ale najednou všichni, jak byli v rauši po alkoholovém opojení a bylo nás sedm, padl nápad, že bychom se na to mohli složit a koupit si to velké balení, že bude sranda, že každý vyzkouší jednu kapsli. V tom David říkal, že bude teď objednávat pro sebe, tak klidně, že to objedná i nám, že bude levnější poštovné. Řekli jsme že jo. Šli jsme pak domů a já o tom pořád přemýšlel, jestli to je pravda.

Za 3 dny hovor od Jirky, že mu volal David, že už to přišlo. Já říkám, co? On: „Elixííírman“. Jo, už jsem na to zapomněl řekl jsem mu, abych nevypadal, že zrovna já to tak nutně potřebuji (ale samozřejmě se na to myslel už od té hospody). Prý stav se u mě v práci, já ti to dám. Takže jsem vyrazil k Jirkovi, byl tam ještě David, ten mi řekl, ať to hned zapiju, že to působí po dvou hodinách a že fakt dlouho (cca 2 až 3 dny), takže není se čeho bát, že si musím hlídat čas, kdy bude manželka doma a tak.

Jsem rád, že jsem toho kluka poslechl. Tvrdý jako kámen, zapomněl jsem z toho ročního nesouložení, jak nám vrže postel, že jsme museli pak se ženou na koberec a měla tak rozdrápaná stehna, že ještě měsíc nemohla nosit minisukni. Druhý den jsem měl ranní erekci po probuzení jako v 19 letech.

Pak jsme si volali s klukama a David byl u nás všech za Boha. Dneska už máme třetí dítě na cestě, bude to holčička, a co je nejdůležitější, klape nám to, jako když jsme se poznali. Díky Vám, díky Elixirmanovi. Jsem Váš pravidelný zákazník, prosím, pošlete toto všem mužům, kteří neví jak si šlapou roky po štěstí.

Josef 43 let, Nová paka (dalších 160 hodnocení na stránce)

(VIDEO) Jaká byla reakce mužů, kteří vyzkoušeli Elixirman? Jediný přípravek v ČR s garancí hodnocení.

Nemusíte kupovat desítky či stovky tablet a čekat měsíce na zlepšení. U nás uvidíte, zda to má smysl už po první, maximálně po druhé tabletě.

Máte možnost také nejprve vyzkoušet 2 ks Elixirman na zkoušku za 360 kč + poštovné.

Elixirman doporučují také redaktoři prestižního časopisu Playboy.

Lepsi erekce.cz
Autorem je úspěšný český spisovatel (Michal Mrhač, alias Claudio Depeyrac) autor knihy Ukradený potenciál a ZLÁ EREKCE). Jako jediní v ČR máme potvrzené zkušenosti mužů s přípravkami na erekci v 10 dílných rozhovorech. Michal zachránil již tisíce mužů v ČR. Mezi jeho zákazníky patří i prestižní časopis Playboy (celý rozhovor). Michalovi můžete zavolat přímo na 731 25 26 26

Tato kniha odkrývá pravdu o přípravcích na erekci. Po delším uvážení jsem knihu poskytl českým mužů zdarma

Přečteno: 1382x

Další články / videa

Anonymita pomáhá lžím a nikdy nevíte proč Vám ten člověk něco radí. Plánujete nákup přípravku na erekci a nejste si jisti serióznosti prodejce? Kontaktujte nás.

Kniha

spot_img

Přečteno: 1382x

O erekci promluvili

O mně

Autorem je úspěšný český spisovatel (Michal Mrhač, alias Claudio Depeyrac) autor knihy Ukradený potenciál a ZLÁ EREKCE). Jako jediní v ČR máme potvrzené zkušenosti mužů s přípravkami na erekci v 10 dílných rozhovorech. Michal zachránil již tisíce mužů v ČR. Mezi jeho zákazníky patří i prestižní časopis Playboy (celý rozhovor). Michalovi můžete zavolat přímo na 731 25 26 26