Problémy s erekcí – čemu věřím já?

Většina lidí neví co si pod pojmem problémy s erekcí, erektilní dysfunkce představit a myslí si, že problémy s erekcí se dají snadno paušalizovat jako kterákoliv jiná nemoc (např. kašel, zápal plic apod.). Domnívají se, že má stejnou příčinu, stejné příznaky a důsledky. U problémů s erekcí to tak není, vše je daleko více individuální.

Často se setkávám u zákazníků s obecnými dotazy typu: Mám problémy s erekcí, mám erektilní dysfunkci, bude mi Váš přípravek fungovat? Je to stoprocentní? Říci: „mám problémy s erekcí“, je totiž stejné jako přijít do servisu a sdělit mechanikovi, že máte rozbité auto, zda Vám jej opraví. Ale kde.. ? Tlumiče, motor, differenciál, proč auto jeden tak jak má a pořád stojí v garáži?

Je potřeba se ptát a já se ptám lidí na lince často (tel. na mě 731 25 2626) .

Měl jste autonehodu, úraz hlavy? Byl jste s tím někdy u doktora?

Máte cukrovku, problém s tlakem?

Poté zjišťuji od kdy úbytek zaznamenal? Jestli to časově zapadá do termínu operaci, či úrazu, nebo jiné události.

DNEŠNÍ MEDICÍNA NEZNÁ ODPOVĚĎ NA VŠECHNO

Medicína nedokázala do dnešního dne zmapovat všechny dráhy v těle, které ovlivňují erekci. Můžeme se pak i bavit o absurditě, kde dva muži mohou mít stejnou diagnózu od doktora a jednomu bude daný přípravek fungovat, druhému ne. To protože, že medicína umí odpovědět jen na to, co sama zná a umí pojmenovat, takové chyby, které umí v lidském těle diagnostikovat. Zbylé chyby, které nezná a mohou odlišovat právě dva muže od sebe, tak z hlediska medicíny vypadají ti dva lidé totožně, ale není tomu tak.

DALŠÍ ČASTOU OTÁZKOU BÝVÁ, ZDA SE DÁ EREKTILNÍ DYSFUNKCE VYLÉČIT?

Ve většině případech se erektilní dysfunkce vyléčit nedá, kdo tvrdí že ano, tak záměrně klame, nebo to slibuje přes falešné hodnocení, kde na těch stránkách není vidět opět majitel a stránky se zříkají jakékoliv odpovědnosti. Prostě tělo už zestárlo a nervová soustava je laicky řečeno „unavená“ ze spotřebního života plného stresu, z nekvalitních potravin, z fyzické práce, která se za několik nastřádá. Někdy je přerušená nervová soustava, srdce už nestíhá tolik pumpovat, přibývá lidí s cukrovkou a problémy s tlakem. Někdy za tím mohou být těžké úrazy ze sportu či havárií, důsledky operací, kde v případě kdy se lékaři rozmýšlí nad záchranou lidského života, jdou budoucí problémy pacienta s erekcí u nich stranou. Např. se s tím často setkávám u pacientů, kteří jsou po operaci prostaty či tříselné kýly, kdy jim doktoři předem neupozňí, že operace může mít váždný vliv na jejich erekci.

Jak jsem zmínil v předchozím odstavci, západní medicína do dneška nedokázala popsat veškeré trasy, které ovlivňují erekci. Doktoři ani přesně nevědí, kam mají „říznout“ a zda se tím erekce neovlivní.

Léčba je velmi problematická. Faktor limituje i životní styl lidí a stále se zvyšující životní tempo. V nadsázce by se dalo říci, že pokud by si nechal člověk vyměnit orgány, které mu fungují špatně a dostal by jej od mladého dárce, pak bychom se za určitých podmínek mohli bavit o vyléčitelnosti. Ve více jak polovině případech je však na vině mozek a každodenní stres, který problémy s erektilní dysfunkcí utužuje. Je potřeba si také říci, že dříve se lidé nedožívali tak vysokého věku jako dnes a z hlediska fyziologických procesů naše geny nepředpokládaly, že život bude na manuální práci o tolik snažší než byl u našich předků v jeskyních a lidé budou mít myšlenky na sex i po sedmdesátce.

Problémy s erekcí se dají však zmírnit a získat nad nimi potřebnou kontrolu. Stimulovat mozek, jeho nervovou soustavu a krevní oběh, aby se do penisu dostalo dostatečné množství krve, kterým erekce vzniká a následně, aby mozek posílal přes nervové dráhy informace, že má dojít k sexu. Vše se děje na základě počátečního vzrušení a k tomu aby se celý proces povedl slouží nejčastěji přípravky pro zlepšení erekce.

Jak vybírat prášky na erekci? 

Napsat o něčem, že to je skvělý prášek na erekci, že ho doporučuje mnoho lidí a podložit to anonymními hodnoceními? Argumentem, kde nejde dohledat konkrétní člověk, který daný prášek na erekci údajně vyzkoušel a informace o původu takového hodnocení? Přesto to nebrání obchodníkům prezentovat tato sdělení jako pravdu, a na základě toho mnoho mužům podsouvají jak jsou jejich prášky na erekci skvělé a funkční.

Co o těchto lidech, kteří údaje hodnotili prášky na erekci víme? Abychom si mohli udělat obrázek, zda všechna ta hodnocení si náhodou nenapsal daný prodejce na své stránky sám. V tom jim totiž nic nebrání a nikdo to nekontroluje. Vaše stránky je Váš majetek a co na nich bude, o tom rozhodujete jen vy.

Majitelé daných stránek moc dobře vědí, že anonymní hodnocení si lze těžko ověřit, takže často ten trik používají k prodeji nezřídka nefunkčních prášků na erekci, které se tváří jako účinné (i známé značky z TV a lékáren jsou toho příkladem,). Mnozí muži si navíc myslí, že televize je záruka kvality, ale ani produkty, které mají reklamu v televizi nutně neznamenají, že to musí fungovat, jedná se často o tytéž  firmy, které spekulují s anonymními hodnoceními a nabádají své zákazníky k tomu, že musí brát jejich produkty dlouhodobě. Když je ale něco účinné, není potřeba desítek či stovek tablet a brát je několik měsíců. Říkají to jen proto, aby muži, kteří u nich nakoupili prášky na erekci je brali dlouhodobě, protože pak potrvá delší čas, než ti muži zjistí, že to jsou jen vyhozené peníze.

Majitelé televizních stanic jen prodávají těmto firmám reklamní prostor, zaplatí smluvenou cenu za reklamu a na zbytek se nehledí.

Někdy se jedná i o weby třetích osob, často agentů inkasující provize z prodejů prášků na erekci od farmaceutických firem. Úmyslně používající anonymní hodnocení, nebo dokonce vydávající se za muže, kteří mají problémy s erekcí. To jen proto, aby se zmocnili důvěry návštěvníků – z úst muže s podobnými problémy to působí ještě uvěřitelněji.

ANONYMITA PRODEJCŮ POMÁHÁ LŽÍM A NIKDY NEVÍTE PROČ VÁM TEN ČLOVĚK NĚCO RADÍ.

Každý obchodník přeci ví, že dobré hodnocení mu pomůže prášky na erekci lépe prodat, tak proč si některá nevytvořit, to však pro lidi, co takové prášky koupí znamená mnohdy nejenom finanční ztrátu, ale i zklamání. Předpokládá se totiž, že problémy s erekcí mohou způsobovat zhroucení až 20% všech partnerských vztahů. V tomto je prodej prášků na erekci specifický, než kdyby si obchodník napsal dobré hodnocení třeba na stránky, co prodávají mikrovlnou troubu – ta v nejhorším případě alespoň trochu bude fungovat a problémy ve vztahu to dotyčnému nepřinese.

Stop anonymním webům (dávejte si vždy pozor):

Výše zmíněné stránky využívajících nekalých praktik často poznáte podle toho, že jsou anonymní. Není k nalezení žádný kontakt, název firmy, fotka z žádného majitelů. Některé velké farmaceutické firmy prodávající prášky na erekci s těmito anonymními stránkami dokonce spolupracují. Myslíte si, že oni nevědí jakým firmám platí peníze (provize) a jak tyto weby fungují? Samozřejmě, že to farmaceutické firmy moc dobře vědí, dokonce i ony samy často nikde nepíší jak se k hodnocením dostaly a používají stejnou taktiku. Spolupráce s anonymními weby jim však dává větší prostor vzdát se odpovědnosti a využívat jakési „třetí osoby“, která působí víc nezávisle a tedy důvěryhodněji, než když mají ta samá či podobná hodnocení jen na jejich stránkách.

Vše je to promyšlený systém, na který pak navazují různé spřátelené weby takových stránek, kde jsou rovněž na ty stejné produkty psaná další pozitivní anonymní hodnocení, bez garance, bez možnosti ověření a často s dalšími vymyšlenými příběhy, je to vše o morální odpovědnosti.

Tyto webz budeme postupně na webu lepsierekce.cz odhlalovat. Proto zde na svých stránkách lepsierekce.cz – tajné informace, co se jinde nedozvíte, mám heslo „stop anonymním“ webům, což je první ukazatel, jež by měl uživatele varovat. Za chvíli níže zjistíte 4 body jak poznat falešná hodnocení.

Morální odpovědnost firem prodávající prášky na erekci:

Je dobré otevřít toto téma. Dobří lidé nemají důvod se skrývat, dobří lidé se umí postavit za své poslání, víru a svůj produkt, zejména když chtějí ostatním lidem opravdu pomoci.

Anonymita pomáhá lžím a nikdy nevíte proč Vám ten člověk něco radí.

Někdo vyťukal na klávesnici text, který je zbaven jakýchkoliv dílčích detailů k dotváření si objektivního názoru, musíme se tedy spoléhat na prodejce, že nám nelhal a nelže. V tom případě pak nabývají na významu právě taková slova jako morální odpovědnost, ale jaká asi bude u firem, ve kterých se často sami schovávají jejich majitelé a na stránky raději dají fotky lidí stažených z internetu, než tu se svým obličejem.

Většina obchodníků s prášky na erekci jsou velké farmaceutické firmy, kterým, jak si přiznejme, na lidech moc nezáleží. Svědčí o tom desítek infolinek se záznamníky na jejich stránkách, kam se člověk nikdy nedovolá, či nepřehledná struktura vlastníků, kde nikdo nezná koncového majitele, který by měl nějakou osobní či etickou odpovědnost ve směru k zákazníkům, kteří si prášky na erekci zakoupili. Ačkoliv u těchto firem znovu pak už daní muži neobjednají, tak ty firmy s tím více méně počítají a vydělali dost na spoustě tablet, které daní muži nakoupili na několik měsíců, než zjistili jaká hra se tady hraje.

Přes 90% hodnocení na prášky na erekci jsou falešné a vlastníci takových stránek mají nulovou odpovědnost. Elixirman byl první firmou v ČR, která začala muže v Česku vzdělávat a varovat ohledně situace na trhu s prášky na erekci. Distancoval se od spolupráce s anonymními weby a vyplácením provizí pro které jsou tyto weby agenty provozovány – často označován jako affiliate marketing – kde doporučujete přípravek nějaké firmy pro peníze, ne proto, že by byl skutečně kvalitní (viz kniha Zlá Erekce – je tam popsán celý systém).

Někteří doktoři si reklamou na přípravky na erekci dnes vydělají více než svou lékařskou praxí, i když podle zákona doktoři mají propagaci zakázanou. Peníze jsou ovšem lákavé a obcházejí to, třeba tím, že se „známý doktor“ v reklamách záměrně nepředstavuje jako doktor (více v knize Zlá erekce)

Uvedené omezení plyne přímo z nařízení Evropské parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních týkajících se potravin, konkrétně z jeho článku 12 písm. c), který stanoví, že nejsou přípustná zdravotní tvrzení, „která odkazují na doporučení jednotlivých lékařů nebo dalších odborníků ve zdravotnictví a sdružení“.

VIDEO: Falešná hodnocení, které doporučují nefunkční prášky na erekci (vysvětleno): 

JAK POZNÁTE FALEŠNÁ HODNOCENÍ?

1) Nízký počet hodnocení (zpravidla maximálně deset)

  • Na trhu s erekcí většina firem podniká 5 a více let, jak je možné, že tyto firmy mají tak málo hodnocení? Většinou proto, že si je na své stránky napsali sami.

2) Není uvedeno kde a jakým způsobem tato hodnocení získali:

  • Firmy se tomuto tématu vyhýbají, prostě napíšou, že to je anonymní a tím čekají, že celá věc utichne. Není však přirozený vývoj, aby firma měla deset hodnocení, podnikala dalších několik let a pořád na jejich stránkách byla ta samá hodnocení jako před lety. Je vidět, že do nich někdo zasahuje uměle,

3) Nemají žádnou přesvědčivou garanci, že hodnocení jsou pravdivá:

Firmy odmítají garantovat a dát možnost průkazně ověřit, že hodnocení na jejich stránkách pochází od lidí, kteří jejich produkt vyzkoušeli.

4) Nabízejí garanci vrácení peněz, která ve skutečnosti znamená, že musíte vrátit celé nerozbalené balení (více zde):

Píšou jak svému produktu věří, že si můžete vyzkoušet jejich kvalitu a že Vám dají garanci na vrácení peněz. Když zboží chcete vrátit, přepojí Vás na člověka, co Vám řekne, že v obchodních podmínkách je napsáno, že zboží musí být vráceno kompletní a neporušené – v praxi to znamená, že takové zboží můžete vrátit, jen když ho nevyzkoušíte a tedy až zjistíte, že je k ničemu, už není zboží kompletní a tím záruka na vrácení padá. To je „seriózní garance“ velkých farmaceutických firem“.

Právě čtete slova nejvyšší autority na prášky na erekci v ČR. Úspěšného spisovatele, Michala Mrhače (alias Claudio Depeyrac – autor úspěšné knihy Ukradený potenciál), který je majitelem firmy Elixirman. V ÚNORU S NÍM DOKONCE UDĚLAL ROZHOVOR PRESTIŽNÍ ČASOPIS PLAYBOYV SOUČASNÉ DOBĚ VYDÁVÁ KNIHU ZLÁ EREKCE, KDE JSOU POPSÁNY TRIKY PRODEJCŮ S PRÁŠKY NA EREKCI.

Elixirman poskytuje jen ověřené hodnocení, autentické recenze bez anonymních výmyslů z klávesnice. Znáte barvu hlasu těch různých lidí, siluety postav, jak ten příběh začal. Víte jakým způsobem se k tomu přípravku ten člověk dostal.

U psaných hodnocení neznáte nic a není možnost to ověřit a v tom je ten zakopaný pes. Někdo vyťukal na klávesnici text, který je zbaven jakýchkoliv dílčích detailů k dotváření si objektivního názoru – toho se zneužívá k prodeji nefunkčních přípravků.

Informoval jsem české muže o vymyšlených recenzích a také vytvořil vzdělávací videa. Pomohl jsem tisícům mužům v ČR, a napsal o mě dokonce prestižní časopis Playboy, jehož majitelé jsou také mými zákazníky. To je ta nejlepší reference pro Elixirman.

ELIXIRMAN, VÍTE OD KOHO NAKUPUJETE A MÁTE GARANCI. MÁ PŘES 160 GARANTOVANÝCH HODNOCENÍ – NEJVYŠŠÍ POČET V ČR.

Abych demonstroval rozdíl mezi placenou reklamou v televizi, kterou si může každá firma koupit a autentickou skutečnou referencí, kterou v reklamním studiu jen tak nenatočíte, vyrazil jsem do centra Prahy a natočil autentické video, kde jsem náhodně vybranému bezdomovci slíbil, že mu zaplatím tolik žen, kolik jich zvládne když vyzkouší před kamerou prášek na erekci (doplněk stravy) Elixirman – výsledek Vás překvapí, přefikl téměř půlku nočního klubu. Účet za jeden večer s těmito kratochvílemi se vyšplhal na 25.000 kč, celé toto video autenticky zdokumentovalo, že ty nejlepší příběhy píše sám život a pokud jsou prášky na erekci funkční, mělo by to takto vypadat. Poděkujme Mírovi, má částečnou zásluhu na tom, že muži se nemusí pohybovat už jen v bludném kruhu na internetu, kde si každý obchodník může na své stránky pomocí klávesnice napsat cokoliv. Míra to vzal na sebe a poslechněte si, co říká na konci videa.

(VIDEO) JAKÁ BYLA REAKCE MUŽŮ, KTEŘÍ VYZKOUŠELI ELIXIRMAN? JEDINÝ PŘÍPRAVEK V ČR S GARANCÍ HODNOCENÍ.

Elixirman je férový, prodává účinek, ne pilulky, proto u něho uvidíte jestli to má smysl už po první, maximálně po druhé tabletě.  Nemusíte kupovat desítky či stovky tablet a čekat měsíce na zlepšení. Skuteční muži z ČR promluvili u nás na kameru a majitel firmy vyrazil přímo za bezdomovcem, který jej vyzkoušel. Autentická zkušenost je víc než koupená reklama v televizi.

Můj obličej a jméno znáte, na většině stránkách ale tomu tak není. Jediná pilulka působí až tři dny a je bez lékařského předpisuMajitelé časopisu Playboy jsou mými dlouhodobými zákazníky. To je ta nejlepší reference.

Nemusíte čekat měsíce a vyhazovat desítky tisíc za přípravky z anonymních webů, či stránek s neověřenými zákaznickými referencemi.

Máte možnost také nejprve vyzkoušet 2 ks Elixirman na zkoušku za 360 kč + poštovné. 

Poučení: Projekt lepsierekce.cz je jediný portál v ČR zabývající se problémy s erekcí, který není placen farmaceutickým průmyslem a provozuje jej skutečný člověk = morální odpovědnost. U ostatních webů nakupujete prášky na erekci bez záruky a bez garance.

Kniha

spot_img

Přečteno: 1382x

O erekci promluvili

O mně

Autorem je úspěšný český spisovatel (Michal Mrhač, alias Claudio Depeyrac) autor knihy Ukradený potenciál a ZLÁ EREKCE). Jako jediní v ČR máme potvrzené zkušenosti mužů s přípravkami na erekci v 10 dílných rozhovorech. Michal zachránil již tisíce mužů v ČR. Mezi jeho zákazníky patří i prestižní časopis Playboy (celý rozhovor). Michalovi můžete zavolat přímo na 731 25 26 26