Anonymita pomáhá lžím a nikdy nevíte proč Vám ten člověk něco radí.
Podporuji Elixirman, pravdivé garance, u ostatních obchodníků kupujete bez záruky.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ? Pozor! Nejčastější trik prodejců a prášky Vám zůstanou.

Je známo, že lidé dneska moc nečtou, takže si farmaceutický průmysl řekl, proč si díky tomu nezvýšit prodeje. Konkrétně se jedná o nákup možných nefunkčních přípravků, kdy, navzdory tomu, že jste byli ujištěni před nákupem, že jej budete moci bez problému vrátit, vás čeká nemilé překvapení, a to, že krom psaných vymyšlených hodnoceních a zákaznických recenzích (častý trik prodejců), se používá ještě jedna častá lež, tou je „GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ“, které se budeme věnovat v tomto článku.

Jestli někdo má pochybnosti o tom, zda některý přípravek funguje, tak prvotní signál, který by Vás měl varovat je ten, když se Vás někdo snaží oklamat ještě dříve, než si jeho produkt vyzkoušíte. S největší pravděpodobností to totiž svědčí o tom, že takový lidé nebudou mít asi moc velké výčitky svědomí pokud by prodávali nefunkční přípravky na erekci. Jak se říká, podvedeš jednou, podvedeš podruhé…

Lentilky od hochů, co mají tvrdé lokty. Takto to nazývám já. Je to trefnější název, který více odráží realitu a samozřejmě si musíte nejprve odmyslet ten hezký obal. Takže se pojďme na tu realitu podívat.

100% garance vrácení peněz. V případě nespokojenosti Vám vrátíme peníze.

  • typický text, který klame na stránkách s přípravky na erekci

Co má vzbudit text v zákazníkovi?

Tento text doslova svítí u některých prodejců na stránkách, na těch nejviditelnějších místech. Má za úkol vzbudit v potencionálním zákazníkovi dva pocity: 

1) Produkt je zřejmě kvalitní, když se za něj prodejce zaručuje vrácením peněz v případě nespokojenosti.

2) Nejste-li si ještě z jakéhokoliv jiného důvod jisti ohledně nákupu, tak se snaží onu nejistotu vykompenzovat slibem,že se nemáte čeho bát, neboť je možné výrobek přeci vrátit.

Jaká je realita?

Když si ale pečlivě přečtete obchodní podmínky těchto firem, tak tam najdete překvapivou informaci, že vrátit zboží musíte v kompletním a neporušeném balení, logicky nemůžete prášky vyzkoušet, aniž byste přišly o garanci vrácení peněz!

 

Toto je ofocený bod z obchodních podmínek jedné firmy, co nabízí garanci vrácení peněz, ve skutečnosti ale dobře ví, že nic nevrátí. 

!!! výrazně varujeme před takovými praktikami !!!

Tohle je ten nejpodlejší a zároveň nejsnáze doložitelný trik, který farmaceutický průmysl používá (více triků popsané v této knize). Tímto stylem můžete prakticky prodávat i nefunkční přípravky, které se tváří na první pohled jako ty nejúčinější (často mají i vymylšené hodnocení) od toho nejserióznějšího prodejce (garance vrácení peněz, která nejde v praxi uplatnit) a v tom je podle nás fígl na zákazníky jasný.

Dělají to malé ryby? Právě neopak!

K velkému překvapení to nedělají nějaké malé ryby, ale velké farmaceutické firmy s milionovými obraty…

Spoléhají nato, že ty obchodní podmínky nikdo číst nebude a že si to každý muž vyloží tak, že když vidí velký nápis GARANCE vrácení peněz, tak prášky na erekci (často nefunkční) může jednoduše v případě nespokojenost

Lží o garanci to bohužel nekončí, ale pokračujte to ještě dál.

i vrátit. To však jak vidíte ale nejde.

Níže vidíte další tvrzení od stejného prodejce, který tady už konkrétně slibuje, že pokud prášky nebudou mít potřebné účinky, tak garantuje vrácení peněz. Ovšem nikde se nemíní zmínit, že peníze vrátí jen když není rozbalené balení a je kompletní (tímto stylem pak nemusí vracet peníze nikomu).

Nerad bych hanil všechny weby a prodejce, bohužel v současné době je situace katastrofální a je potřeba odfiltrovat neseriózní obchodníky, u kterých vzhledem k jejich agresivním metodám a neupřímnému chování může být velká pravděpodobnost, že nakoupíte nefunkční přípravek, navzdory tomu, že jste byli ujištěni před nákupem, že jej budete moci bez problému vrátit.

 Před koupí každého přípravku si pohlídejte pečlivě body, o nichž tato kniha hovoří. Knihu lze zdarma stáhnout zde:  

Lepsi erekce.cz
Autorem je úspěšný český spisovatel (Michal Mrhač, alias Claudio Depeyrac) autor knihy Ukradený potenciál a ZLÁ EREKCE). Jako jediní v ČR máme potvrzené zkušenosti mužů s přípravkami na erekci v 10 dílných rozhovorech. Michal zachránil již tisíce mužů v ČR. Mezi jeho zákazníky patří i prestižní časopis Playboy (celý rozhovor). Michalovi můžete zavolat přímo na 731 25 26 26

Tato kniha odkrývá pravdu o přípravcích na erekci. Po delším uvážení jsem knihu poskytl českým mužů zdarma

Přečteno: 1382x

Další články / videa

Anonymita pomáhá lžím a nikdy nevíte proč Vám ten člověk něco radí. Plánujete nákup přípravku na erekci a nejste si jisti serióznosti prodejce? Kontaktujte nás.

Kniha

spot_img

Přečteno: 1382x

O erekci promluvili

O mně

Autorem je úspěšný český spisovatel (Michal Mrhač, alias Claudio Depeyrac) autor knihy Ukradený potenciál a ZLÁ EREKCE). Jako jediní v ČR máme potvrzené zkušenosti mužů s přípravkami na erekci v 10 dílných rozhovorech. Michal zachránil již tisíce mužů v ČR. Mezi jeho zákazníky patří i prestižní časopis Playboy (celý rozhovor). Michalovi můžete zavolat přímo na 731 25 26 26